Olimpiada z Bonjour de France


Olimpiada z FRANҪAIS PRÉSENT


Olimpiada z TV5MONDE


Olimpiada z OIF


Zasady zwrotu kosztów podróży dla uczestników etapu centralnego

Uczniowie ubiegający się o zwrot kosztów podróży na etap centralny XLI Olimpiady Języka Francuskiego proszeni są o przedłożenie następujących dokumentów:

  • biletów (oryginał biletu z dojazdu do Gdańska oraz ksero biletu powrotnego)
  • wypełnionego wniosku zwrotu kosztów podróży (prosimy o wpisanie w nim kosztów przejazdu w dwie strony).

Jeśli chodzi o dojazd PKP to najłatwiej jest wysiąść na stacji Gdańsk Wrzeszcz lub Gdańsk Oliwa i podjechać na stację Przymorze-Uniwersytet kolejką SKM lub tramwajem/autobusem na przystanek Bażyńskiego (mapka w załączniku).

Informujemy, że będą zwracane jedynie koszty biletów drugiej klasy za pociągi osobowe lub pospieszne (z wyłączeniem kosztów przejazdu pociągiem typu Intercity i Pendolino).

Jeśli podróż odbyła się samochodem osobowym, prosimy o dołączenie zaświadczenia z PKP o koszcie jednego biletu pociągiem pospiesznym I klasy w obie strony (bez względu na liczbę podróżujących osób danym samochodem).

Koszty podróży będą zwracane w gotówce w dn. 16 marca (piątek), w godzinach od 10.30 do 12.30 oraz od 14.30 do 16.00, w Sali 378, trzecie piętro budynku Neofilologii UG, ul. Wita Stwosza 51 na podstawie kompletu przedłożonych i uprzednio wypełnionych przez uczestnika dokumentów. Brak któregokolwiek dokumentu (np. kserokopii biletu na podróż powrotną), uniemożliwi uczestnikowi otrzymanie zwrotu całości kwoty za przejazd.

W celu usprawnienia zwrotu kosztów prosimy zgłaszać się z wypełnionym wnioskiem zwrotu kosztów.

Komentarze zamknięte