Olimpiada z Bonjour de France


Olimpiada z FRANҪAIS PRÉSENT


Olimpiada z TV5MONDE


Olimpiada z OIF


FINALIŚCI XXXIII OLIMPIADY JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Lista w porządku alfabetycznym

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Adres szkoły

Nauczyciel

1

BACHULSKA Alicja II. LO

ul. Sobieskiego 9   31-136 Kraków

p. Dorota Loos

2

BATOR Berenika XIII. LO im. M. Piotrowiczowej

ul. Zuli Pacanowskiej 4    91-430 Łódź

p. Renata Konopka

3

BILSKA Magdalena XVII. LO

ul. Złoty Róg 30   30-095 Kraków

p. Mariusz Krysa

4

BŁASZCZAK Aleksandra II. LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego

ul. Ogrodowa 16   20-075 Lublin

p. Marzanna Kędzierska

5

BOCZKOWSKA Karolina I. LO im. M.Kopernika

ul. Sienkiewicza 74   40-039 Katowice

p. Jolanta Murzyn

p. Jean-Claude Hauptmann

6

BRAUN Juliusz LO ss. Nazaretanek

ul. Słowackiego 5   25-365 Kielce

p. Katarzyna Cedro

7

CHOWAŃSKI Łukasz VI. LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

ul. Staszica 4   85-014 Bydgoszcz

p. Hanna Reich-Tholonias

8

CICHOCKA Gabriela Anna Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

II. LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

ul. Narewska 11   15-840 Białystok

p. Zuzanna Kopeć

9

CIEŚLICKA  Aneta II. LO

ul. Mickiewicza 16   33-100 Tarnów

p. Ewa Gawron

10

CZERWIŃSKA Urszula XV. LO im. Żmichowskiej

ul. Klonowa 16   00-591 Warszawa

p. Justyna Piątek

11

DYRCZ Hanna LXIV. LO im. Witkiewicza

ul. Elbląska 51   01-737 Warszawa

p. Sylwia Włodarczyk

12

GAŁKA Małgorzata XIII. LO im. M. Piotrowiczowej

ul. Zuli Pacanowskiej 4   91-430 Łódź

p. Luiza Łuszcz-Kujawiak

13

GAWĘDZKI Hubert XI. LO im. Reja

ul. Królewska 19/21   00-064 Warszawa

p. Anna Szumowska

14

GUTOWSKA Karolina XXXIII. LO im. Kopernika

ul. Bema 76   01-225 Warszawa

p. Agnieszka Zygmund

15

JABŁOŃSKA Zuzanna I. LO im. M.Kopernika

ul. Sienkiewicza 74   40-039 Katowice

p. Danuta Głuc

p. Jean-Claude Hauptmann

16

KACZMAREK Mateusz XXVIII. LO im. Kochanowskiego

ul. Wiktorska 99   02-575 Warszawa

p. Agnieszka Kubaszewska

17

KIZIOR Magdalena I. LO im. M.Kopernika

ul. Sienkiewicza 74   40-039 Katowice

p. Małgorzata Poprawska

p. Jean-Claude Hauptmann

18

KOSMOWSKA Agata II. LO

ul. Matejki 8/10   60-766 Poznań

p. Zofia Lis

19

KOWALIK Dagmara Judyta II. LO im. Batorego

ul. Myśliwiecka 6   00-459 Warszawa

p. Ewa Cieplińska

20

KOWALSKA Maja XV. LO im. Żmichowskiej

ul. Klonowa 16   00-591 Warszawa

p. Agnieszka Czerniakiewicz

21

KRÓL Marta VIII. LO im. Władysława IV

ul. Jagiellońska 38    03-719 Warszawa

p. Mateusz Białas

22

LASOTA Kacper Prywatne LO im. Królowej Jadwigi

ul. Długosza 8a    20-054 Lublin

p. Dorota Nowiszewska-Machoń

23

LIS Marlena XIII. LO im. M. Piotrowiczowej

ul. Zuli Pacanowskiej 4   91-430 Łódź

p. Iwona Krawiec

24

ŁUKASZEWSKA Hanna III. LO im. Marynarki Wojennej RP

ul. Legionów 27   81-405 Gdynia

p. Marta Bielak-Bodnar

25

MAZUR Aleksandra Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących

I. LO im. Słowackiego

ul. Dabrowskiego 36   41-500Chorzów

p. Aleksandra Zyska

26

OLEJNIK Anna LO ss. Prezentek

ul. ks. Jałowego 1   35-010 Rzeszów

p. Anna Osiak

27

PARNICKA Anna III. LO im. C.K. Norwida

ul. Kilińskiego 15   22-400 Zamość

p. Elżbieta Kurzępa

28

PRZYBYLAK Maciej I. LO

ul. Bukowska 16   60-809 Poznań

p. Agnieszka Kulak

p. Emilia Czech

29

RETKIEWICZ Marta II. LO im. Adama Mickiewicza,

ul. Mickiewicza 32-34   76-200 Słupsk

p. Małgorzata Jarmuszczak

30

RUCKI Daniel II. LO

ul. Matejki 8/10   60-766 Poznań

p. Marzena Pelcer
31 SABAK Olga XV. LO im. Żmichowskiej

ul. Klonowa 16   00-591 Warszawa

p. Katarzyna Kozłowska

32

SIRY Katarzyna II. LO im. M. Kopernika,

ul. Nowodworska 13   85-120 Bydgoszcz

p. Aleksandra Jaskólska

33

SŁAWEK Klaudia V. LO

ul. Studencka 12   31-116 Kraków

p. Katarzyna Bajer

34

STAŃCZYK Justyna XVI. LO im. Sempołowskiej

ul. Ks. Popiełuszki 5   01-786 Warszawa

p. Małgorzata Molska

35

SZAFRAN Dawid XVII. LO

ul. Złoty Róg 30   30-095 Kraków

p. Mariusz Krysa

36

SZAST Jarosław XVII. LO

ul. Złoty Róg 30   30-095 Kraków

p. Justyna Polony-Poluk

37

SZPONAR Magda

Społeczne LO im. Jana III Sobieskiego

Al. Racławickie 17   20-059 Lublin

p. Alina Faroussi

38

WIĘCKOWSKA Katarzyna III. LO

ul. Mickiewicza 11   40-092 Katowice

p. Małgorzata Galińska

39

WIŚNIEWSKI Mateusz XIII. LO im. M. Piotrowiczowej

ul. Zuli Pacanowskiej 4   91-430 Łódź

p. Aleksandra Ratuszniak

40

WOŹNIAK Małgorzata LXIV. LO im. Witkiewicza

ul. Elbląska 51    01-737 Warszawa

p. Sylwia Włodarczyk

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>