TAGI OJF

Olimpiada z Bonjour de France


Olimpiada z Institutfrancais.pl


Olimpiada z TV5MONDE

Prawidłowe podsumowanie I etapu OJF przez szkoły

Prosimy o bardzo dokładne sporządzenie protokołów, zgodnie z zamieszczonymi uwagami, oraz o zastosowanie się do wszystkich wskazówek dot. terminu i sposobu przesyłania protokołów – w wersji elektronicznej oraz papierowej (wraz z testami). Do protokołu należy wpisać wyniki wszystkich uczestników, niezależnie od osiągniętych rezultatów.

Przypominamy, że protokoły przesyłają

Więcej na ten temat

Etap szkolny XLI Olimpiady Języka Francuskiego, wtorek, 7 listopada, godz. 9.00-12.00

Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Nauczyciele Języka Francuskiego,

7 listopada br. w godzinach 9.00 – 12.00 odbędzie się etap szkolny XLI OJF w formie pisemnej, w każdej ze szkół, które terminowo zarejestrowały się na oficjalnej stronie Olimpiady. Wspólna godzina rozpoczęcia etapu szkolnego jest obowiązkowa

Więcej na ten temat

BARDZO WAŻNE PRZYPOMNIENIE

Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Nauczyciele Języka Francuskiego,

7 listopada br., we wtorek, w godzinach 9.00 – 12.00 odbędzie się etap szkolny XLI OJF w formie pisemnej.

Każda Szkoła, która terminowo zarejestrowała udział swoich uczniów w Olimpiadzie, otrzymała wiadomość elektroniczną potwierdzającą rejestrację wraz z adresem strony internetowej, loginem i hasłem, które będą niezbędne do

Więcej na ten temat

Zawody I. stopnia (szkolne), 7 listopada, godz. 9.00

Zawody I. stopnia (etap szkolny) polegają na wykonaniu przez uczestnika pisemnej pracy testowej. Na etap szkolny Olimpiady przygotowane są dwa rodzaje testów pisemnych: jeden dla klas dwujęzycznych (zadania testowe na poziomie B2), drugi dla pozostałych klas (zadania testowe na poziomie B1).

Test gramatyczno-leksykalny wymaga od uczestników

Więcej na ten temat

Od 4 września do 16 października trwa rejestracja udziału w XLI Olimpiadzie

Zapraszamy już dziś nauczycieli języka francuskiego do rejestracji szkół, z których uczniowie chcą wziąć udział w tegorocznej edycji Olimpiady Języka Francuskiego.

Zgodnie z HARMONOGRAMEM do 16 października 2017 do północy dyrektor lub wyznaczony przez dyrektora nauczyciel może dokonać zgłoszenia udziału szkoły w

Więcej na ten temat

Harmonogram XLI Olimpiady Języka Francuskiego 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem zawodów szkolnych, okręgowych i centralnych kolejnej edycji Olimpiady.

Zdjęcia z finału XL OJF, marzec 2017, Lublin

​W dn. 16 – 18 marca 2017 r. odbył się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II finał czterdziestej edycji OJF. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

https://drive.google.com/open?id=0B6z45eetjErWajZrZlFKNnpwWnc

https://drive.google.com/open?id=0B6z45eetjErWSGp4SkhEOEx0Wkk  

Lista laureatów i finalistów XL Olimpiady Języka Francuskiego

Szanowni Państwo – Drodzy Uczestnicy, Rodzice Uczestników, Nauczyciele XL Olimpiada Języka Francuskiego została zakończona. W dniach 16-17 marca w Lublinie odbyły się zawody etapu centralnego – pisemne i ustne, a 18 marca miała miejsce uroczystość końcowa podczas której ogłoszono listy Finalistów i Laureatów XL OJF.

Życzymy

Więcej na ten temat

Informacja dotycząca części ustnej etapu centralnego OJF – kolejności i godzin dla uczestników

Po rezygnacji kilku uczestników z udziału w etapie centralnym OJF, Komitet Główny został zmuszony do dokonania nieznacznych zmian w kolejności i godzinach wyznaczonych wcześniej dla poszczególnych uczestników. Zmiany dotyczą Komisji I i IV.

Uaktualniony harmonogram zawodów ustnych – z listą uczestników,

Więcej na ten temat

Zasady zwrotu kosztów podróży dla uczestników etapu centralnego

Uczniowie – uczestnicy etapu centralnego XL OJF – w celu uzyskania zwrotu kosztów podróży do i z Lublina proszeni są o przedłożenie następujących dokumentów:

biletów (oryginał biletu z dojazdu do Lublina oraz ksero biletu powrotnego) wypełnionego formularza zwrotu kosztów podróży (prosimy o wpisanie w nim kosztów

Więcej na ten temat